Loading

113 Maschinenbau jobs in Gossau SG found

Subscribe to new Maschinenbau jobs in Gossau SG

Loading

Loading

Other vacancies in the Gossau SG region

You can also find other vacancies in the region Gossau SG in the following locations

Loading

Gyàri munka 3 vagy 4 müszakban

work24.com ag

Degersheim
add review
Rating submitted
30/08/2024 100% Permanent position
Work at work24.com ag
Amit kinàlunk:

  • Hosszútávú munkalehetöség, a késöbbeikben közvetlen alkalmazàsban a cégnél
  • Tiszta és higénikus környezetben végzett munka
  • továbbképzési lehetöségek egy külsö cég segitségével
  • Munkavégzés 3 vagy 4 müszakos modellben

Feladatok:

  • Müanyag alkatrészek szemrevételezése,minöségellenörzése
  • Ellenörzések elvégzése megadott terv alapjàn
  • Különféle méröeszközök használata
  • Csomagolási munka az elöírásoknak megfelelöen
  • Feladatok inditàsa és befejezése PC-n és etikettek nyomtatàsa

Követelmények:

  • Gyàri munka tapasztalat
  • Müanyag- vagy gyógyszeriparban szerzett tapasztalat elönyt jelent
  • Jó német nyelvtudás
  • 3 vagy 4 müszakos munkavégzés (szabadon választható)
  • Auto és jogosítvány elöny (a reggeli müszak 5:45-kor kezdödik)

Place of work

9113 Degersheim

About the company

4,7 (12 reviews)

Loading

Be notified of new vacancies