Loading

0 similar job(s) found

Loading

Fém-és müanyagipari gyàri munka 3 müszakban

work24.com ag

Waldstatt
add review
Rating submitted
30/08/2024 100% Permanent position
Work at work24.com ag
A következöket kínáljuk:

  • Hosszútávú munkalehetöség családi vállalkozásban
  • Továbbképzési lehetöség

Feladatok:

  • A fémalkatrészek szemrevételezése,minöségellenörzése
  • Csomagolási feladatok a rendelési dokumentumok szerint
  • Kisebb szerelési munkák fém és müanyag alkatrészekkel
  • A gép paramétereinek beállítása
  • Megrendelések elindítása és feldolgozása a számítógépen

Követelmények:

  • Gyàri munka tapasztalat
  • Fém és müanyag alkatrészekkel kapcsolatos tapasztalat elönyt jelent
  • Munkavégzés 3 müszakban
  • Jó német nyelvtudás szóban és írásban
  • Autó és jogosítvány kötelezö (a reggeli müszak kezdési idöpontja 5:00)

Place of work

9104 Waldstatt

About the company

4,7 (12 reviews)

Loading

Be notified of new vacancies