Loading

114 Maschinenbau Stellen in Gossau SG gefunden

Neue Maschinenbau Jobs in Gossau SG abonnieren

Loading

Loading

Weitere Maschinenbau Jobs in der Region Gossau SG

In diesen Städten in der Nähe von Gossau SG finden Sie viele weitere Maschinenbau Jobs

Alle Stellenangebote in den grössten Schweizer Städten

Weitere interessante Stellenangebote und offene Stellen finden Sie in folgenden Ballungszentren

Loading

Gyàri munka 3 vagy 4 müszakban

work24.com ag

Degersheim
bewerten
Bewertung abgegeben
30.08.2024 100% Festanstellung
Arbeiten bei work24.com ag
Amit kinàlunk:

  • Hosszútávú munkalehetöség, a késöbbeikben közvetlen alkalmazàsban a cégnél
  • Tiszta és higénikus környezetben végzett munka
  • továbbképzési lehetöségek egy külsö cég segitségével
  • Munkavégzés 3 vagy 4 müszakos modellben

Feladatok:

  • Müanyag alkatrészek szemrevételezése,minöségellenörzése
  • Ellenörzések elvégzése megadott terv alapjàn
  • Különféle méröeszközök használata
  • Csomagolási munka az elöírásoknak megfelelöen
  • Feladatok inditàsa és befejezése PC-n és etikettek nyomtatàsa

Követelmények:

  • Gyàri munka tapasztalat
  • Müanyag- vagy gyógyszeriparban szerzett tapasztalat elönyt jelent
  • Jó német nyelvtudás
  • 3 vagy 4 müszakos munkavégzés (szabadon választható)
  • Auto és jogosítvány elöny (a reggeli müszak 5:45-kor kezdödik)

Arbeitsort

9113 Degersheim

Über die Firma

4,7 (12 Bewertungen)

Loading

Bei neuen Stellen benachrichtigt werden