Loading

0 ähnliche Stelle(n) gefunden

Loading

Gyàri munka 3 vagy 4 müszakban

work24.com ag

Degersheim
bewerten
Bewertung abgegeben
30.08.2024 100% Festanstellung
Arbeiten bei work24.com ag
Amit kinàlunk:

  • Hosszú távú munkalehetöség, a késöbbeikben közvetlen alkalmazàsban a cégnél
  • Tiszta és higénikus környezetben végzett munka
  • továbbképzési lehetöségek egy külsö cég segitségével
  • Vàlaszthato, hogy 3 vagy 4 müszakos modellben szeretne dolgozni

Feladatok:

  • Müanyag alkatrészek szemrevételezése,minöségellenörzése
  • Ellenörzések elvégzése megadott terv alapjàn
  • Különféle méröeszközök használata
  • Csomagolási munka az elöírásoknak megfelelöen
  • Feladatok inditàsa és befejezése PC-n és etikettek nyomtatàsa

Követelmények:

  • Gyàri munka tapasztalat
  • Müanyag- vagy gyógyszeriparban szerzett tapasztalat elönyt jelent
  • Jó német nyelvtudás
  • 3 vagy 4 müszakos munkavégzés (szabadon választható)
  • Auto és jogosítvány elöny (a reggeli müszak 5:45-kor kezdödik)

Arbeitsort

9113 Degersheim

Über die Firma

4,7 (12 Bewertungen)

Loading

Bei neuen Stellen benachrichtigt werden